SZANOWNI PAŃSTWO!

Koncert Finałowy VII „Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German”, wyjątkowo w tym roku, ze względu na stan pandemii, nie odbędzie się w sali koncertowej z udziałem publiczności. Koncert zostanie wcześniej nagrany, zmontowany i wyemitowany w formie filmu. Produkcja tego filmu obejmuje rejestrację dźwięku w studio nagraniowym a obrazu w plenerze. Solistom towarzyszyć będzie, jak co roku, wspaniała Orkiestra Symfoniczna Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, Partner Festiwalu.

Już dziś serdecznie zapraszam na emisję filmu z Koncertu Finałowego siódmej edycji Festiwalu, która odbędzie się 23 listopada 2020 r. w internecie. O godzinie emisji będziemy informować na stronie www.festiwalpiosenki.pl oraz fanpage’u na FB i Instagramie festiwal.annagerman .

Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w eliminacjach krajowych, zgodnie z zamieszczonym aktualnym Regulaminem siódmej edycji Festiwalu w zakładce „Dla uczestników”.

Pomysłodawcą i Organizatorem Festiwalu jest Zarząd Główny Ligi Kobiet Polskich z siedzibą w Warszawie. Głównym celem i misją tego międzynarodowego wydarzenia jest prezentacja i popularyzacja twórczości wybitnej przedstawicielki polskiej sceny muzycznej - Anny German oraz promocja młodych międzynarodowych artystów, często debiutantów, sięgających do korzeni swojej kultury, inspirujących się i wzorujących się na najlepszych kanonach muzycznych.

Patronem Honorowym Festiwalu jest Pan Poseł Ryszard Czarnecki b. Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego. Festiwal jest objęty patronatem i dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizatorzy Festiwalu życzyliby sobie, aby piosenki Anny German nadal łączyły pokolenia i narody, wnosząc w nie optymizm i przyjaźń oraz skłaniały do zadumy nad człowieczym losem.

Z festiwalowym pozdrowieniem
Aldona Michalak
Dyrektor Festiwalu
Przewodnicząca Ligi Kobiet Polskich

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Instagram
YOUTUBE